BLOG

Anasayfa BLOG
07.08.2018

SSK DÜRÜM ŞİMŞEK ASPAVA'DA YENİR

1968'den bugüne sizlere gönül ve hizmet vermiş 50 yıllık Aspava tarihine sahip olan emektarlarımız babam sayın merhum Mustafa Şimşek kardeşleri sayın Cemal Şimşek, sayın Celal Şimşek, sayın Veysel Şimşek'e Şimşek Aspava ailesi olarak şükranlarımızı sunarız. Gücümüzü köklü tarihimizden,isimleri geçen üstadlarımızdan ve siz saygı değer müşterilerimizden almaktayız.
Kurucu Recep Şimşek
1968'den günümüze; fark ve tarz sunmanın gururuyla Hizmette Öncü Kalitede Lider sloganımızla tabiki en iyi ssk Şimşek Aspava da yenir

06.08.2018

ET DÖNER ŞİMŞEK ASPAVA'DA YENİR

Ankara'da sizlerinde bildiği gibi yarım asırlık tecrübemizle Çankaya-Kızılay bölgesinde hizmet vermekten onur duyuyoruz. Uygun fiyatlı kaliteli hizmet anlayışımızı ve çıtamızı her defasında yükselterek sizlere sunmaktan mutluluk duymaya ayrıca güvenize ve ilginize layık olmaya devam edeceğiz.
Saygı ve Sevgiyle en iyi et döner Şimşek Aspava'da

05.08.2018

KARIŞIK KEBAP ŞİMŞEK ASPAVA'DA YENİR

Saygı Değer konuklarımız ve kıymetli dostlarımız 1968 den bugüne 50 yıllık aspava tarihimizle sizlere kaliteli hizmet ve ikramlarda bulunmanın gururu içinde olmaktan mutluyuz. Sizlerin de desteğiyle Şimşek Aspava Mithatpaşa şubesi Ankara'da populer bir mekan haline geldi. Mithatpaşa Caddesi ve civarındaki işletmelerin isimlerini Aspava olarak değiştirmeleri bunun ispatıdır. Bizi taklit ve takip etmeye çalışmaları bize sadece gurur verir.Bizlere bu gururu yaşattığınızdan dolayı sizlere sonsuz şükranlarımızı sunarız.
Bu vesileyle en iyi karışık kebabı nerde yiyeceğinizi biliyorsunuz.

Yukarı